Soundbar JVC TH-E431B, 2.1

Kod produktu: JVCTHE431B
Soundbar z dźwiękiem 2.1-kanałowym, moc wyjściowa 240 W, wbudowany subwoofer, Dolby Atmos, HDMI eARC/CEC, Bluetooth, USB (MP3), wejście optyczne, AUX-IN,...

Idealny do zestawów telewizyjnych JVC

Jeżeli zamierzasz poprawić jakość dźwięku telewizora do ponadprzeciętnego standardu, dobrym pomysłem jest dodanie głośnika zewnętrznego. Najlepszym wyborem do poprawy odtwarzania dźwięku z telewizora jest zdecydowanie soundbar JVC.

Soundbar JVC TH-E431 z 2.1-kanałowym dźwiękiem i wbudowany subwooferem to idealne uzupełnienie telewizora, dzięki któremu każdy może cieszyć się wrażeniami jak w kinie lub słuchać ulubionej muzyki w zaciszu własnego salonu. Doskonałe wrażenia dźwiękowe są jeszcze lepsze dzięki wbudowanym korektorom, które dostosowują ustawienia do rodzaju dźwięku – filmu, muzyki, sportu lub słowa mówionego. Ustawienia użytkownika umożliwiają dopasowanie basów/tonów wysokich zgodnie z preferencjami użytkownika.

Doskonałe wrażenia filmowe

Soundbar JVC TH-E431 przyciągnie Twoją uwagę dzięki wykorzystaniu dźwięku 2.1-kanałowego oraz łącznej mocy 240 W. W urządzeniu znajdują się 4 głośniki w układzie poziomym – dwa dla lewego kanału i dwa dla prawego kanału. Taki system przyczynia się do poprawy wrażeń podczas oglądania filmów.

Ciesz się wzmocnieniem basów

Niskie tony, czyli basy, są istotnym elementem muzyki oraz dźwięku filmowego. O doskonałą reprodukcję dźwięku dba wbudowany subwoofer. Wbudowany subwoofer docenisz zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach.

Twój dom jak kino

Połączenie telewizora i soundbara JVC TH-E431 natychmiast otoczy Cię filmową historią, tak jak w kinie, dzięki technologii Dolby Atmos przetwarzającej sygnał audio z telewizora na dźwięk przestrzenny. Ponadto nie ma potrzeby stosowania dodatkowych głośników, jak w przypadku bardziej złożonego domowego systemu audio. Możesz cieszyć się kinowymi efektami dźwięku przestrzennego w zaciszu własnego salonu.

Film, muzyka, słowo mówione…

Soundbar JVC TH-E431 umożliwia szeroki zakres zastosowań dzięki wielu wejściom audio. Najważniejszym z nich jest wejście HDMI z funkcją eARC (Enhanced Audio Return Channel). Aby uzyskać najlepszą jakość transmisji dźwięku, w tym możliwość korzystania z funkcji Dolby Atmos, zalecamy podłączenie telewizora do soundbara za pomocą kabla HDMI. Dzięki funkcji HDMI CEC soundbar włącza się/wyłącza w tym samym czasie co telewizor i można nim sterować za pomocą pilota telewizora.

Optyczny kabel audio jest również zalecaną opcją połączenia między soundbarem a telewizorem przy użyciu wejścia optycznego.

Muzykę można wygodnie przesyłać do soundbara za pomocą technologii Bluetooth, na przykład z urządzenia mobilnego. Soundbar obsługuje technologię Bluetooth w wersji 5.1 oraz wspiera profile A2DP i AVRCP .
Miłym dodatkiem jest obsługa odtwarzania plików MP3 z zewnętrznych dysków USB o pojemności do 32 GB, a także możliwość korzystania z wejścia AUX-IN .

Przełączanie między źródłami dźwięku (HDMI, Bluetooth itp.) jest łatwe dzięki pilotowi zdalnego sterowania lub przyciskom znajdującym się z boku soundbara.

W zestawie z soundbarem znajduje się zestaw montażowy umożliwiający bezpieczną instalację soundbara na ścianie, w zestawie znajduje się także kabel HDMI i kabel LINE-IN.

Funkcje

  • 2.1-kanałowy soundbar z wbudowanym subwoofe-rem
  • Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos
  • Całkowita moc wyjściowa 240 W (RMS)
  • Zgodność z HDMI eARC / CEC
  • Bezprzewodowa transmisja strumieni-owa Bluetooth
  • Wejście USB
  • Obsługa plików MP3
  • Korektor gra-ficzny
  • Konsola do montażu na ścianie
  • Jednostka zdalnego sterow-ania

Specyfikacja techniczna

Bluetooth V 5.1 – obsługa A2DP i AVRCP

Zakres częstotliwości 40 Hz – 20 kHz

Wejście USB (maks. 32 GB)

Szerokość: 96 cm

Zasilanie z sieci elektrycznej

Złącza i wejścia

1× wejście HDMI eARC (v. 2.1)

2× wejście HDMI

Optyczne wejście audio

Koncentryczne wejście audio

Wejście USB

AUX-IN

Opakowanie zawiera:

Zestaw do montażu na ścianie

Kabel HDMI

Kabel LINE-IN

Specyfikacja techniczna:

Szerokość 96.0 cm
Szerokość 114.0 cm
Wysokość 12.5 cm
Wysokość 7.5 cm
Obsługiwane formaty MP3
Power RMS całkowita 240 W
Głębokość 10.5 cm
Konfiguracja głośników 2.1
Głębokość 17.5 cm
Masa 4.41 kg
Masa 3.54 kg
Subwoofer Wbudowane
Dźwięk Dolby Atmos
Dolby Atmos Tak
Połączenie bezprzewodowe Bluetooth
Typ połączenia 3,5mm Jack, Cyfrowe optyczne, HDMI
Tryb SMART Nie
Sztuczna inteligencja Nie
Funkcje specjalne HDMI eARC / CEC
HDMI 2.1 3
Oznaczenie połączenia BT TH-E431B
Liczba USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (szer. x wys. x gł.) 96,1 × 7,4 × 10,5 cm
Standardowe akcesoria Kabel internetowy, Kabel RCA, Samouczek / Szybki przewodnik, Uchwyt ścienny - zestaw do montażu naściennego, kabel HDMI, Zdalne sterowanie, Bateria do pilota zdalnego sterowania
Rozmiar (cm) 96 cm
JVC Premium Service Pack

Video

Gdzie kupić JVC