Soundbar JVC TH-E741B, 2.1

Kod produktu: JVCTHE741B
Soundbar z dźwiękiem 2.1-kanałowym, moc wyjściowa 280 W, bezprzewodow subwoofer, Dolby Atmos, HDMI eARC/CEC, Bluetooth, USB (MP3), wejście optyczne, AUX-IN,...

Idealny do zestawów telewizyjnych JVC

Jeżeli zamierzasz poprawić jakość dźwięku telewizora do ponadprzeciętnego standardu, dobrym pomysłem jest dodanie głośnika zewnętrznego. Najlepszym wyborem do poprawy odtwarzania dźwięku z telewizora jest zdecydowanie soundbar JVC.

Soundbar JVC TH-E741 z 2.1-kanałowym dźwiękiem i bezprzewodowym subwooferem to idealne uzupełnienie telewizora, dzięki któremu każdy może cieszyć się wrażeniami jak w kinie lub słuchać ulubionej muzyki w zaciszu własnego salonu. Doskonałe wrażenia dźwiękowe są jeszcze lepsze dzięki wbudowanym korektorom, które dostosowują ustawienia do rodzaju dźwięku – filmu, muzyki, sportu lub słowa mówionego. Ustawienia użytkownika umożliwiają dopasowanie basów/tonów wysokich zgodnie z preferencjami użytkownika.

Doskonałe wrażenia filmowe

Soundbar JVC TH-E741 przyciągnie Twoją uwagę dzięki wykorzystaniu dźwięku 2.1-kanałowego oraz łącznej mocy 280 W. W urządzeniu znajdują się 4 głośniki w układzie poziomym – dwa dla lewego kanału i dwa dla prawego kanału. Taki system przyczynia się do poprawy wrażeń podczas oglądania filmów.

Ciesz się wzmocnieniem basów

Niskie tony, czyli basy, są istotnym elementem muzyki oraz dźwięku filmowego. O doskonałą reprodukcję dźwięku zadba bezprzewodowy subwoofer z potężną funkcją bass reflex. Po włączeniu subwoofer automatycznie paruje się z soundbarem. Funkcja ta eliminuje konieczność połączeń kablowych między tymi dwoma urządzeniami.

Twój dom jak kino

Połączenie telewizora i soundbara JVC TH-E741 natychmiast otoczy Cię filmową historią, tak jak w kinie, dzięki technologii Dolby Atmos przetwarzającej sygnał audio z telewizora na dźwięk przestrzenny. Ponadto nie ma potrzeby stosowania dodatkowych głośników, jak w przypadku bardziej złożonego domowego systemu audio. Możesz cieszyć się kinowymi efektami dźwięku przestrzennego w zaciszu własnego salonu.

Film, muzyka, słowo mówione…

Soundbar JVC TH-E741 umożliwia szeroki zakres zastosowań dzięki wielu wejściom audio. Najważniejszym z nich jest wejście HDMI z funkcją eARC (Enhanced Audio Return Channel). Aby uzyskać najlepszą jakość transmisji dźwięku, w tym możliwość korzystania z funkcji Dolby Atmos, zalecamy podłączenie telewizora do soundbara za pomocą kabla HDMI. Dzięki funkcji HDMI CEC soundbar włącza się/wyłącza w tym samym czasie co telewizor i można nim sterować za pomocą pilota telewizora.

Optyczny kabel audio jest również zalecaną opcją połączenia między soundbarem a telewizorem przy użyciu wejścia optycznego.

Muzykę można wygodnie przesyłać do soundbara za pomocą technologii Bluetooth, na przykład z urządzenia mobilnego. Soundbar obsługuje technologię Bluetooth w wersji 5.1 oraz wspiera profile A2DP i AVRCP .
Miłym dodatkiem jest obsługa odtwarzania plików MP3 z zewnętrznych dysków USB o pojemności do 32 GB, a także możliwość korzystania z wejścia AUX-IN .

Przełączanie między źródłami dźwięku (HDMI, Bluetooth itp.) jest łatwe dzięki pilotowi zdalnego sterowania lub przyciskom znajdującym się z boku soundbara.

W zestawie z soundbarem znajduje się zestaw montażowy umożliwiający bezpieczną instalację soundbara na ścianie, w zestawie znajduje się także kabel HDMI i kabel LINE-IN.

Funkcje

  • 2.1-kanałowy soundbar z bezprzewodowym subwoofe-rem
  • Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos
  • Całkowita moc wyjściowa 280 W (RMS)
  • Zgodność z HDMI eARC / CEC
  • Bezprzewodowa transmisja strumieni-owa Bluetooth
  • Wejście USB
  • Obsługa plików MP3
  • Korektor gra-ficzny
  • Konsola do montażu na ścianie
  • Jednostka zdalnego sterow-ania

Specyfikacja techniczna

Bluetooth V 5.1 – obsługa A2DP i AVRCP

Soundbar: zakres częstotliwości 120 Hz – 20 kHz, moc wyjściowa 120 W

Subwoofer: zakres częstotliwości 40 Hz – 120 Hz, moc wyjściowa 160 W

Wejście USB (maks. 32 GB)

Szerokość: 87 cm

Zasilanie z sieci elektrycznej

Złącza i wejścia

1× wejście HDMI eARC (v. 2.1)

2× wejście HDMI

Optyczne wejście audio

Koncentryczne wejście audio

Wejście USB

AUX-IN

Opakowanie zawiera:

Zestaw do montażu na ścianie

Kabel HDMI

Kabel LINE-IN

Specyfikacja techniczna:

Szerokość 98.0 cm
Szerokość 87.0 cm
Wysokość 46.0 cm
Power RMS całkowita 280 W
Wysokość 34.5 cm
Obsługiwane formaty MP3
Głębokość 44.0 cm
Głębokość 20.5 cm
Konfiguracja głośników 2.1
Subwoofer Bezprzewodowy
Masa 9.64 kg
Masa 7.57 kg
Dźwięk Dolby Atmos
Dolby Atmos Tak
Połączenie bezprzewodowe Bluetooth
Typ połączenia 3,5mm Jack, Cyfrowe optyczne, HDMI, HDMI eARC, USB
Tryb SMART Nie
Sztuczna inteligencja Nie
Funkcje specjalne HDMI eARC / CEC
HDMI 2.1 3
Oznaczenie połączenia BT TH-E741B
Liczba USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (szer. x wys. x gł.) 86,9 × 7,4 × 10,5 cm
Subwoofer (szer. x wys. x gł.) 17 × 34,5 × 31,3 cm
Standardowe akcesoria Kabel internetowy, Kabel RCA, Samouczek / Szybki przewodnik, Uchwyt ścienny - zestaw do montażu naściennego, kabel HDMI, Zdalne sterowanie, Bateria do pilota zdalnego sterowania
Rozmiar (cm) 87 cm
JVC Premium Service Pack

Video

Gdzie kupić JVC